עגלת הקניות שלי

סגירה

הסיפור של ראיה - השפית הקוסמטית

לצעוד בכנות ויופי בדרכי הלב 

קוראים לי ראיה אריקה מיריאן. בעברי הייתי שפית של מזון בריאות ורואו פוד. כיום אני שפית של קוסמטיקה ואמא לילדה קטנה. כשהבת שלי הייתה בת שלושה חודשים, המשיכה שלי לאלכימיה בין חומרים והאהבה לסופרפוד, מזונות העל, הביאה אותי ליצור את העסק שלי - חברת בוטיק למוצרי קוסמטיקה  טבעיים, איכותיים ובריאים על בסיס סופרפודס.

 

Raia - TerraTeva


מבטן תופחת לעסק מתפתח

בתקופת ההיריון של בתי היה המטבח שלי מלא בכל טוב - חומרי גלם אורגנים, צמחים, סופרפודס, תמציות ועוד. התחלתי להרכיב לעצמי טיפוח משובח וטהור לעור מהרכיבים הצמחיים הטבעונים שהיו בנמצא. הייתה לי תחושה חזקה שהמזון אותו אני אוכלת באופן קבוע ובריא לי, יתאים גם לעורי.

 לאחר הלידה אירחתי הרבה חברים ובני משפחה שבאו לחגוג איתי את הפרק החדש בחיי. אורחים רבים נשארו ללילה ופינקו את עצמם במוצרים שרקחתי עבור עצמי. כשיותר ויותר חברים חזרו וביקשו עוד, חלקם כבר מכורים... התחלתי להכין בכמויות גדולות יותר כדי לחלק מתנות, וזמן קצר לאחר מכן מצאתי את עצמי מפתחת עסק קטן מהבית. עסק שראשיתו באהבה וחברות. 

 

RAIA & THEA

 

מסע החיים שלי - החזרה אל הטבע

גדלתי ביוון, בפרבר של אתונה. במהלך שנות בגרותי הפכתי לצמחונית, מראה נדיר באותה תקופה ובאותו מקום. אותו ניצוץ שגרם לי לבחור בצמחונות התחיל שינוי, שהוביל אותי מאז ועד היום לחקור את עולם המזונות הטבעיים ואת אפשרויות הריפוי העצומות והיצירתיות הגלומות בו. חייתי כצמחונית, טבעונית ולעיתים כטבעונאית (אוכלת מזון חי, רוא) רוב חיי.

 

במשך שנים ארוכות, טיילתי וחייתי רבות במרכז ודרומה, בארצות שהן המקור לרבים ממזונות העל אותם אנו מכירים היום. חייתי בקהילות שונות ומשונות, בניהן בקהילת פאצ'ה מאמא בקוסטה ריקה, שם הרחבתי את התמחותי במזונות חיים ובסופר פוד, מזונות העל. לאורך מסע הצמיחה האישי שלי יצרתי והשתתפתי בתהליכי ניקוי רעלים, הבראה והתחדשות רבים ושיניתי כליל את הרגלי התזונה שלי למען חיים בריאים, מאושרים וחיוניים.
 הצמחים לקחו אותי למקומות שונים מסביב לעולם כדי שאמשיך ואחקור אותם ואני ממשיכה להיות מרותקת מהאופן בו גופנו ונפשנו מתחדשים ומבריאים ביחד עם תזונה מיטיבה וצמחי מרפא. חברת טרה טבע נוצרה כחלק הרמוני מדרך זו, דרך של התנסות, יצירתיות וכמיהה לממש חזון למציאות.

הדרך שאני חיה בה היא שיקוף של השפע שיש לחיים להציע, היא עשויה מריקוד בין טעמים, צבעים, ריחות ומרקמים והחוויות שלי, הנסיון והידע שצברתי שיפרו את היכולת שלי לשלב בינהם וליצור קסמים.

 

מזון על לעור למען חיים טהורים

מוצרי הקוסמטיקה הטבעונים שלי, שהם מזון לעור, נרקחו בנוסחה מדוייקת המכוונת להצערה וחידוש העור ולמראה זוהר ובריא, ומזונות העל, הסופר פודס החיים, הם אלו שגורמים למוצרים שלי להיות אפקטיביים כל כך. המוטו שלי הוא שמירה על כנות. לעולם אינני מוסיפה למוצרים מים, מתחלבים, חומרי גלם שעברו עיבוד בחום גבוה או מייצבים. התוצר הסופי נעים ועדין לשימוש אך גם מרוכז בכל מה שנחוץ, ושום דבר מעבר.

 תודה על תמיכתכם בפרויקט הזה, הלוואי שכולנו נצעד יחדיו בבריאות ויופי לקול הלמות ליבנו.

 

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

שלום לך!

הזינ/י את כתובת הדואר האלקטרוני שלך

SEARCH THIS STORE