עגלת הקניות שלי

סגירה

החומרים שלנו

 

סופר פוד

קבלו את נבחרת הסופרפודס המלכותית, מזונות העל המפנקים מהטבע, ושלל מתנותיהם לגוף ולפנים. מזונות העל האלה משמשים אותנו במרקחות שלנו והם שמקנים למוצרי הטיפוח שלנו את איכותן הבלתי מתפשרת. כל עלה כותרת סיפור ושליחות...

גוג'י ברי מזון על סופרפוד מעיין הנעורים Terrateva superfood cosmetics

גוג'י ברי -אמן האנטי אייג'ינג

שמן גוג'י ברי ידוע בספרים בתור מעיין הנעורים. כוכב אנטיאייג'ינג זה עשיר באופן טבעי בנוגדי חמצון, חומצות שומן חיוניות, ויטמינים, חומצות אמינו ומינרלים.

פרי הגוג'י ברי הינו מזון על והוא מכיל 19 חומצות אמינו שהגוף אינו מייצר בעצמו, ביניהן טריפטופאן בונה הסרוטונין במוח אשר משפיע על תחושת האושר והסיפוק, ופנילאלנין, מגן יותרת הכלייה. גוג'י ברי מכיל ויטמינים B1 ,B2 ,B6 וגם ויטמין E. שפע המינרלים שבגוג'י ברי כולל סלניום, זרחן, סידן, אבץ, ברזל ונחושת. מכיוון שהשמן עשיר בנוגדי חמצון הוא מגן על עורנו מנזקי הרדיקלים החופשיים ומעכב את הזדקנות העור.

 

קבלו את נבחרת הסופרפודס המלכותית, גוג'י ברי, שמן קוקוס, ספירולינה ועוד מגוון מזונות על מפנקים מהטבע, המרכיבים יחד את ליין מוצרי הטיפוח הטבעיים של טרה טבע.  מאקי ברי

מאקי ברי- שדון נוגדי החמצון

מזון העל הידוע מפאטאגוניה. מרוכז בנוגדי חמצון יותר מכל פרי על פני האדמה. מהווה גם מקור עשיר לויטמין C, סידן, אשלגן וברזל, ולכן נמצא כמקור הזנה מושלם לעור הפנים. מאקי ברי יגן על הDNA של תאי העור מפני נזקי הרדיקלים החופשיים ויישמור על שלמות רקמת העור, כך שמראהו ישאר צעיר  ורענן לאורך זמן רב יותר.

 

שמן אסאי- הכי אוכמניה שיש

מזון העל הפופלרי אסאי מחייה את העור ומחזיר לו לחות וגמישות. בזכות עושר הויטמינים שבו: A ,B ,C ,E ובזכות נוגדי החמצון שלו, הוא מסייע להילחם ברדיקלים החופשיים ובנזקי הסביבה ועל כן ידוע כשותף לפשע ההזדקנות היפה…

 

 

קבלו את נבחרת הסופרפודס המלכותית, אוכמנית ארוניה, גוג'י ברי, שמן קוקוס, ספירולינה ועוד מגוון מזונות על מפנקים מהטבע, המרכיבים יחד את ליין מוצרי הטיפוח הטבעיים של טרה טבע.

אוכמנית ארוניה- קטנה ועוצמתית

הגרסה הקטנטנה של אוכמניות כחולות, מפוצצת בפוליפנולים- אנטי דלקתיים שמרפאים אקנה ומטשטשים קמטים וקמטוטים. הארוניה מגבירה את הסירקולציה של דם ונוזלים בעור הפנים, המשווה להם חזות צעירה וזוהרת. הארוניה עשירה באופן יוצא מן הכלל בויטמין C, פלבנואידים, מינרלים וויטמינים B2 ו- B6.

 

 

קבלו את נבחרת הסופרפודס המלכותית,  אוכמניות כחולות, אוכמנית ארוניה, גוג'י ברי, שמן קוקוס, ספירולינה ועוד מגוון מזונות על מפנקים מהטבע, המרכיבים יחד את ליין מוצרי הטיפוח הטבעיים של טרה טבע.

שמן זרעי אוכמניות כחולות - הלוחם האמיץ ברדיקלים החופשיים

שמן זה מכיל חומצות שומן חיוניות שהגוף אינו מייצר בעצמו, וכן נוגדי חמצון ופיטונוטרינטים. מחקרים מלמדים על יכולתן של האוכמניות הכחולות להצמית רדיקלים חופשיים ולנטרל אותם מפגיעה ברקמות העור העדינות.

 

 

קבלו את נבחרת הסופרפודס המלכותית, אוכמנית ארוניה, גוג'י ברי, שמן קוקוס, ספירולינה ועוד מגוון מזונות על מפנקים מהטבע, המרכיבים יחד את ליין מוצרי הטיפוח הטבעיים של טרה טבע.

שמן זרעי פטל - מלכת המיזוג

כבישה מסורתית של זרעי פטל מעניקה לנו שמן נדיר עשיר בחומצות השומן החיוניות אומגה 3 ו 6 עשיר בנוגדי חמצון וויטמין E. משחק תפקיד חשוב בשימון, ריכוך, הגמשה ומיזוג העור, כמו גם בעל תכונות אנטי דלקתיות נרחבות. שמן זה מטפל בדלקות טוב משמן נבט חיטה, זרעי ענבים ואבוקדו. הוא מגן על העור ומלחלח אותו בוזמנית.

 

 

קבלו את נבחרת הסופרפודס המלכותית, אוכמניות שחורות, אוכמנית ארוניה, גוג'י ברי, שמן קוקוס, ספירולינה ועוד מגוון מזונות על מפנקים מהטבע, המרכיבים יחד את ליין מוצרי הטיפוח הטבעיים של טרה טבע.

שמן זרעי אוכמניות שחורות - הפעולה הייחודית

שמן בכבישה קרה עשיר באופן יוצא מן הכלל בויטמין C ובויטמין E ובלוטאין שהם נוגדי חמצון רבי עוצמה, ובעלי יכולות ריפוי לקמטים, כתמים ונגעים בעור. בנוסף הוא מכיל חומצות שומן חיוניות ומהווה טיפול עור נפלא.

 

קבלו את נבחרת הסופרפודס המלכותית, חמוציות אוכמנית ארוניה, גוג'י ברי, שמן קוקוס, ספירולינה ועוד מגוון מזונות על מפנקים מהטבע, המרכיבים יחד את ליין מוצרי הטיפוח הטבעיים של טרה טבע.

חמוציות- קצת מהכל

החמוציות עשירות בויטמין A, פיטוסטרולים ופוספוליפידים. הן מצטיינות בכמות משמעותית של ויטמין E ומכילות איזון מושלם בין אומגה שלוש, שש ותשע. הן עוזרות למתיחת פנים וטשטוש קמטים.

 

 

רוזהיפ - פקעת הורד רבת הסגולות

אוכמנית האנטיאייג'ינג רבת המעלות הזו עשירה בחומצות שומן חיוניות, ויטמין E ויטמין C ובטא-קרוטן. היא נוגדת חמצון חזקה, חודרת לעומק העור ומעוררת בניית קולגן, מלחלחת, מטשטשת סימני מתיחה וכתמי גיל, מאזנת את טונוס העור, מותחת ומבהיקה את העור. סופראוכמנית!

 

קבלו את נבחרת הסופרפודס המלכותית, רימון, חמוציות אוכמנית ארוניה, גוג'י ברי, שמן קוקוס, ספירולינה ועוד מגוון מזונות על מפנקים מהטבע, המרכיבים יחד את ליין מוצרי הטיפוח הטבעיים של טרה טבע.

רימון (מופע הזוהר)

שמן זרעי רימונים מכיל חומצת שומן בלתי רוויה נדירה בשם אומגה 5, בעלת תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון ייחודיות. השמן מרחיק מעורך רדיקלים חופשיים אשר מזיקים לעור ובמקומם מעניקה לו  לחות וזוהר. השמן מחזק, מייצב ומותח את עורך ומגן עליו מפני נזקי השמש.

 

קבלו את נבחרת הסופרפודס המלכותית, חמאת קקאו, רימון, חמוציות אוכמנית ארוניה, גוג'י ברי, שמן קוקוס, ספירולינה ועוד מגוון מזונות על מפנקים מהטבע, המרכיבים יחד את ליין מוצרי הטיפוח הטבעיים של טרה טבע.

 

חמאת קקאו - חמאת הריפוי

חמאת הקקאו הטבעית משמשת כבסיס למגוון רחב של מוצרי טיפוח בעולם הקוסמטיקה הטבעית והטבעונית. היא בנויה לשמר ולטפח את העור כיוון שהיא עשירה בחומצות שומן חיוניות, בנוגדי חמצון, ויטימינים ABCE ומגנזיום ועל כן ידועה כסופר-פוד. היא מונעת נזקים של רדיקלים חופשיים ושומרת את העור צעיר, מטשטשת כתמי גיל, מחדשת תאים ומעוררת עור עייף. חמאת הקקאו מזרימה את הדם שבעור, מעודדת ריפוי רקמות ושומרת על ברק צעיר וחיוני של העור.

 

שמן קוקוס נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

שמן קוקוס - אגוז הפלא רב הפעלים

גם שמן הקוקוס הינו בסיס מצויין למגוון מוצרי טיפוח טבעיים. הוא נהדר לריכוך ושימון של העור ומתהדר במגוון תכונות אנטיויראליות ואנטיביוטיות טבעיות. הוא מרפא פטריות ומחלות דלקתיות בעור, מגן מקרינת השמש, נוגד חמצון ואנטיאייג'ינג, מטשטש קמטים ומסלק קשקשים, והרשימה עוד ארוכה...

 

תה מאצ'ה נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

תה מאצ'ה ירוק - הענק העדין

תה המאצ'ה היפני נודע בתכונותיו כנוגד חמצון, עם זאת, הוא עדין ומתאים לכל סוגי העור, גם לאלה הרגישים לויטמין C. תה זה נמצא גם כנוגד דלקות אפקטיבי, ולכן צובר פופולריות בעולם הרפואה הטבעית.

 

שמן טאמאנו נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

שמן טאמאנו - מחדש העור המלכותי

שמן מלכותי זה בצבע ירוק אמרלד מחייה את העור בזכות תרכובת נדירה של חומצות שומן ונוגדי חמצון. מקורו באדמות וולקניות עשירות בפולינזיה. שמן זה מטפל באקנה, בצלקות, באקזמה, בנקודות שחורות, כתמי גיל וקמטים.

כורכום נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

  כורכום - אלת הזהב

בשנים האחרונות צובר הכורכום מוניטין, בתור השורש החשוב ביותר בריפוי הגוף והעור. הוא נוגד דלקות עוצמתי, אנטיביוטי, ונוגד חמצון טבעי. הוא מרפא אקנה וצלקות ברמת התא, מרגיע את העור, מטהר אותו ומעניק לו בריאות ויופי. 

 

שמן אובלפיחה נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

שמן אובליפיחה - רפואת היער מרוסיה באהבה

שמן הסופר-פוד האמיתי של העור. עמוס בנוגדי חמצון, ויטמין C וE. שמן מופלא זה שופע פיטוסטרולים, בטא-קרוטן וקרטנואידים אחרים. הכמויות האדירות של חומרים אלה מסבירות את ההצלחה שלו בריפוי ותיקון העור. הוא יחדש קולגן, יביס יובש, יבטל את סימני הגיל, יקצר את קוי ההבעה וימחק קמטים. 

 

שמן אגוז מקדמיה נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

שמן אגוז מקדמיה - מלחלח עשיר ושמיימי

אגוז המקדמיה כה עשיר ומענג בטעמו כשהוא נאכל, דמיינו אותו פועל על העור...שופע בחומצת השומן האולאית מחדשת התאים, שופע בחומצת השומן הלינולאית המלחלחת, שופע בחומצת השומן הפלמיטית המזינה, שופע בפיטוסטרולים מרגיעי סטרס...אנחנו אוהבים את טיפול העור האידאלי הזה! 

 

שמן ארגן נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

שמן ארגן - הקסם המרוקאי

עץ הארגן צומח במדבריות הצחיחות של מרוקו, שם הוא משמש את הנשים המקומיות לריכוך ולחלוח העור. הוא נספג בקלות, אינו שומני ואינו יוצר גירויים. זהו בוסט טבעי נפלא לעור, עשיר בויטמין E וחומצות שומן חיוניות.

שמן המפ שמן קנאביס נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

שמן המפ - בריא ומאושר

שמן המפ מופק מצמחי קנאביס רפואי. הוא משלב חומצות שומן חיוניות בפרופורציה מושלמת, מלחלח את העור, מזין עור יבש ומרפא עור סדוק. בעל תכונות אנטי דלקתיות ולכן יעיל במיוחד במקרים של אקנה, פסוריאזיס ואקזמה.

 

שמן גזר נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

שמן גזר - מגן החמצון

אני אוהבת את השמן מגן החמצון הזה, את האור שהוא מביא לעור כשאני מוסיפה אותו לקרמים. שמן זה עשיר בבטא קרון ועל כן מתקן נזקי עור, מגמיש את העור ומעניק לעור צבע אחיד וחי.

 

אלוורה נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

אלוורה - חיי נצח

המצרים העניקו לצמח זה את כינויו: חיי נצח, ובתרבויות רבות השתמשו בכוחות המרפא שלו. האלוורה נחשבת לצמח פלא לבריאות פנים הגוף וחיצוניותו - העור. מכיל כ- 75 חומרי הזנה: 20 מינרלים, 12 ויטמינים (A, B1, B2, B6,B12, C, E, חומצה פולית, ניאצין) 18 חומצות האמינו החיוניות, 200 אנזימים מטבוליים. הוא מרפא אקנה, דלקות עור ורגישויות אחרות, מחזק את טונוס העור, מרפא כוויות שמש ומביס את סימני הגיל. הג'יברלין שבאלוורה מתנהג כהורמון גדילה ומזרז צמיחת תאים חדשים, מה שמאפשר לעור להחלים במהירות, ולהתאחות ללא צלקות. 

 

שמן גרניום נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

שמן גרניום - התאום של הורד

 שמן גרניום מושווה לעיתים קרובות לשמן ורד כי הם חולקים את אותן תכונות מרפאות ולשניהם ניחוח נפלא. זהו שמן שמטפל בעור שנשברו בו נימים, מאזן את ייצור החלב בעור, מזרים חמצן לתאי העור, מפזר הצטברויות של שומן ולכלוך ומיטיב עם עור שמן ומבוגר. שמן הגרניום בעל תכונות מחטאות רבות, הוא מרפא פצעים ואקזמה, ומשכך כאבים ודלקות בעור.

  

שמן לבונה נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור!

שמן לבונה - אקזוטיקה מימי קדם

שמן לבונה מאיר את העור, מחליק את מראהו ומרים את הנוכחות החיונית שבו. שמן זה גם משווה גון שיזוף עדין לעור, מכסה נקבוביות פתוחות וצלקות. הוא אנטיביוטי טבעי, נוגד דלקות, ומהווה השמן המושלם לאקנה ועור רגיש. הוא מגן על התאים הקיימים ומעודד יצירה של תאים חדשים, מטשטש קמטים ומהדק את העור.

 

נבחרת הסופרפודס של טרה-טבע- קוסמטיקה טבעית וטבעונית לטיפוח העור! שמן נר הלילה

שמן נר הלילה- לחות מרפאת

שמן נר הלילה ידוע ביכולותיו המדהימות לרפא אקזמה ובעיות עור. הוא מכיל GLA וחומצות שומן ייחודיות המשפרות את מיצוק העור, מגמישות ומעשירות אותו בכל טוב.
השמן מיוצר מכבישה קרה של זרעי נר הלילה, הוא עדין ומצוין לאזורים יבשים בפנים.

SaveSaveSaveSave

שלום לך!

הזינ/י את כתובת הדואר האלקטרוני שלך

SEARCH THIS STORE