עגלת הקניות שלי

סגירה

טרה טבע - המותג

טרה טבע, שנוסדה ומנוהלת על ידי השפית ראיה אריקה מיריאן מאז שנת 2012, היא מותג לרואו-קוסמטיקה וטיפוח העור, תערובות אלכימיות של צמחים, סופרפוד ומוצרים נוספים.
כל מוצר נולד מתוך הכמיהה לטוות דרך אלטרנטיבית יעילה לטיפוח וטיפול על בסיס סופרפוד וצמחים יעילים אחרים, ליופי, זוהר ולתחושת Well Being.

הידע העומד בבסיס רקיחת מוצרי הטיפוח של טרה טבע, נשען על חוכמתן של שיטות ריפוי טבעי, מסורתיות ומודרניות, מכל רחבי העולם, והוא שהוביל ליצירת קו מוצרי קוסמטיקה וטיפול המורכב ממזונות-על (Superfoods), מתוך אמונה טהורה בחיבור למקצב הטבע.
השליחות שלנו היא לעזור לאנשים לרפא ולחדש את גופם באופן טבעי באמצעות מרכיבים אורגניים, חיים וטהורים, ממזונות על, עשבי מרפא, פרחים ושמנים אתריים.
אנחנו מחויבים למצוא את מזונות העל המזינים ביותר ברחבי העולם ולהכין מהם באהבה את מוצרינו בעבודת יד. 

הדרך של טרה טבע - הזנה וטיפוח בדרך הטבע

החיפוש המתמיד והבלתי מתפשר שלנו למצוא את השילוב בין הידע הקדום, הטבעי, השבטי, המחובר לאדמה, לבין העולם המודרני, הוליד את קו מוצרי הקוסמטיקה הייחודי של טרה טבע.
מים שקטים חודרים עמוק” מאפיין במדויק את מוצרי הקוסמטיקה של טרה טבע. מוצרי טיפוח העור שלנו עדינים, אך מרוכזים. מוצרינו אינם מכילים מים, כימיקלים, מייצבים ורעלים אחרים ומכילים רק את המקורות העוצמתים ביותר והמרוכזים ביותר בטבע - צמחים המכילים ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חומצות שומן חיוניות, נוגדי חמצון ורכיבים טבעיים חיוניים נוספים, המאירים ומבריאים את העור בכל פעם מחדש.

 

חומרי הגלם שלנו

אנחנו בוחרים את חומרי הגלם והמרכיבים שלנו מתוך מחשבה רבה ומערבבים אותם בכבישה קרה או טבעית. מזונות העל נבחרים בקפידה והם אידאליים עבור העור ונספגים בו בקלות.
אנו שואפים להשתמש במרכיבים אורגניים ככל שמתאפשר, ומאמינים שיש לכך חשיבות רבה לבריאות, כמו גם לעולם.
השימוש ברכיבים טהורים וחיים ובמזונות העל הם שהופכים את המוצרים של טרה טבע לכל כך יעילים והם הסיבה שלקוחותינו חוזרים אלינו שוב ושוב.

מוצרי הטיפוח של טרה טבע מבטיחים תוצאות אמיתיות עבור אנשים אמיתיים.  

 

 

"טרה טבע" הינה חברת בוטיק למוצרי קוסמטיקה וטיפוח העור  שנולדה בהשראת מטבח הסופר פוד הטבעונאי (RawFood) ומתוך כוונה ליצור דרך אלטרנטיבית לבריאות ויופי  "טרה טבע" הינה חברת בוטיק למוצרי קוסמטיקה וטיפוח העור  שנולדה בהשראת מטבח הסופר פוד הטבעונאי (RawFood) ומתוך כוונה ליצור דרך אלטרנטיבית לבריאות ויופי  "טרה טבע" הינה חברת בוטיק למוצרי קוסמטיקה וטיפוח העור  שנולדה בהשראת מטבח הסופר פוד הטבעונאי (RawFood) ומתוך כוונה ליצור דרך אלטרנטיבית לבריאות ויופי

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

שלום לך!

הזינ/י את כתובת הדואר האלקטרוני שלך

SEARCH THIS STORE